Porsche 911 GT3 RS, oranžová, bílá, černá Zobrazit větší

Porsche 911 GT3 RS, oranžová, bílá, černá

Nové

Porsche 911 GT3 RS, oranžová

Více informací

Skladem

979 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Porsche 911 GT3 RS, oranžová
Licencovaný model vyrobený podle automobilu Porsche 911 je snadno rozpoznán podle kruhových předních světlometů a šikmo skloněné zadní části. Pohonnou jednotkou je výlučně šestiválcový plochý motor s protilehlými písty, tzv. boxer.
Až do roku 1997 bylo pro použité motory charakteristické chlazení vzduchem. Automobil původně nesl označení 901 podle číselné řady projektů automobilky. Kvůli rozporu s firmou Peugeot bylo číslo záhy změněno na 911.
Model tohoto elegantního vozu zaujme detailním zpracováním a vyroben je v měřítku 1:14.  Je obsluhován jednoduchým, tlačítkovým rádiovým ovládačem. Karosérie a nosný rám jsou z odolného precizně lakovaného plastu. Samotný model je napájen pěti kusy AA baterií. Ovladač využívá k provozu 9V baterie.  Vozidlo je vybaveno efektními LED světlomety.

Technická specifikace:
Měřítko: 1:14
Materiál: odolný,lakovaný  plast
Barva: oranžová
Ovládání: Tlačítkový rádiový ovladač
Baterie: 5ks AA baterií pro auto, 1ks 9V baterie pro dálkový ovladač

Obsah balení:
Model automobilu Porsche 911 GT3 RS

Pistolový  rádiový ovladač
Baterie nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit zvlášť.


Obrázky mají pouze informativní charakter. Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že všechna uváděná data odpovídají skutečnosti. Výrobce si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím obchodní oddělení. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Porsche 911 GT3 RS, oranžová, bílá, černá

Porsche 911 GT3 RS, oranžová, bílá, černá

Porsche 911 GT3 RS, oranžová

Napsat recenzi

17 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: