TruckFighter 2 RTR v ALU KUFRU Zobrazit větší

TruckFighter 2 RTR v ALU KUFRU

Nové

Truck Fighter 2 RTR – V EXCLUSIVNÍM DÁRKOVÉM VÁNOČNÍM BALENÍ !!!

Více informací

Skladem

3 690 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Truck Fighter 2 RTR – V EXCLUSIVNÍM DÁRKOVÉM VÁNOČNÍM BALENÍ !!! Model je vložen do ALU kufru s transparentním víkem. Můžete si tak vzít model pohodlně kamkoliv s sebou - chatu, výlet, dovolenou. Pokud se rozhodnete tímto hodnotným darem potěšit někoho pod stromečkem, jistě uděláte velkou radost! Model je vhodný pro začátečníky.
Jako další bonus dostanete spolu s modelem kvalitní alkalické baterie do vysílače! Model je tedy 100% RTR, stačí nabít baterii modelu, vložit baterie do vysílače a vyrazit do terénu. Model vyniká neuvěřitelně nízkou hmotností a díky ní je velmi obratný, rychlý ale také odolný. Při střetu s překážkou se většinou jen odrazí a nedochází k poškození podvozku. Přesto, že je osazen stejnosměrným motorem, dosahuje rychlosti téměř 40 km/h! Řídící jednotka modelu je specielně ošetřena, a model se řadí do kategorie WATERPROOF. Nemusíte tedy brát při jízdě ohled na odstřikující vodu. Pohon je přenášen na zadní nápravu a díky přímému pohonu vyniká vysokým točivým momentem. Díky tomu si při jízdě užijete závěje prachu a kamínků odlétavající daleko od zadních kol...

Balení obsahuje:
RTR 2WD model 
2,4 GHz vysílač 
NOVINKA: nyní s bateriemi AA pro dálkové ovládání 
Elektronický regulátor / jednotka přijímače 
Vysoce výkonný elektromotor 
Proporcionální servo řízení 
2S LiPo baterie 1500 mAh
LiPo bilancer nabíječka 
Návod k použití 

Technické údaje: 
měřítko 1:12 
Pohon 2WD 
Délka: 348 mm 
Šířka: 230 mm 
Výška: 115 mm 
Rozvor: 250 mm 
DC motor, Waterproof – odolný proti stříkající vodě

BARVA ŽLUTÁ (ORANŽOVOČERNÁ JE PRO BALENÍ V KARTONU)


Obrázky mají pouze informativní charakter. Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že všechna uváděná data odpovídají skutečnosti. Výrobce si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím obchodní oddělení. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

TruckFighter 2 RTR v ALU KUFRU

TruckFighter 2 RTR v ALU KUFRU

Truck Fighter 2 RTR – V EXCLUSIVNÍM DÁRKOVÉM VÁNOČNÍM BALENÍ !!!

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: